Tags Posts tagged with "FOTO/ Marina dhe Luana nxjerrin “të palarat” e njëra-tjetrës në shesh"

Tag: FOTO/ Marina dhe Luana nxjerrin “të palarat” e njëra-tjetrës në shesh

FOTO/ Marina dhe Luana nxjerrin “të palarat” e njëra-tjetrës në shesh

Dy moderatoret motra Marina dhe Luana Vjollca mbushën rrjetet sociale mbrëmjen e djeshme me foto nga darka e tyre , ndërsa dyshja nuk ka...