FOTO/ Ja çfarë ofron Luana Vjollca për fansat të saj

FOTO/ Ja çfarë ofron Luana Vjollca për fansat të saj

412
0

lu_1472538852-9904056-1

Prezantuesja dhe këngëtarja Luana Vjollca na tregon talentin e saj edhe në kuzhinë.

Përmes një postimi në rrjetin social snapchat Luana ka treguar se është duke bërë reçel nga fiku, dhe mbi foto ka shkrua “Reçel fiku për të gjithë”.