Tags Posts tagged with "FOTO/ Ja çfarë ofron Luana Vjollca për fansat të saj"

Tag: FOTO/ Ja çfarë ofron Luana Vjollca për fansat të saj

FOTO/ Ja çfarë ofron Luana Vjollca për fansat të saj

Prezantuesja dhe këngëtarja Luana Vjollca na tregon talentin e saj edhe në kuzhinë. Përmes një postimi në rrjetin social snapchat Luana ka treguar se është...