Foto/ Ilir Meta takon presidentin e SHBA-ve Donald Trump

Foto/ Ilir Meta takon presidentin e SHBA-ve Donald Trump

391
0

Presidenti ynë Ilir Meta gjatë vizitës që po zhvillon në SHBA duket se ka patur një takim dhe me Presidentin Donald Trump. Nuk ka shumë detaje, veç një statusi të facebook të Presidentit Meta: “I kënaqur që mora pjesë në pritjen e Presidentit të SHBA, Donald Trump. Partneritet i fortë strategjik mes Shqipërisë dhe SHBA”. Shënimi është shoqëruar me një foto me çiftin Trump.