Tags Posts tagged with "Foto/ Ilir Meta takon presidentin e SHBA-ve Donald Trump"

Tag: Foto/ Ilir Meta takon presidentin e SHBA-ve Donald Trump

Foto/ Ilir Meta takon presidentin e SHBA-ve Donald Trump

Presidenti ynë Ilir Meta gjatë vizitës që po zhvillon në SHBA duket se ka patur një takim dhe me Presidentin Donald Trump. Nuk ka...