FOTO/ Enca i vendos çmimin vetes, askush s’mund ta përballojë…

FOTO/ Enca i vendos çmimin vetes, askush s’mund ta përballojë…

478
0

screenshot_19-6

Këngëtarja Enca Haxhia ka publikuar një foto në Instagram ku ekspozon veshjen dhe linjat.Krahas fotos ajo ka shkruar: “Jam një luks që shumë pak mund të përballojnë.”

Nuk dihet se kur do të publikojë këngëtarja projektin e saj të ri muzikor.