Tags Posts tagged with "FOTO/ Enca i vendos çmimin vetes"

Tag: FOTO/ Enca i vendos çmimin vetes

FOTO/ Enca i vendos çmimin vetes, askush s’mund ta përballojë…

Këngëtarja Enca Haxhia ka publikuar një foto në Instagram ku ekspozon veshjen dhe linjat.Krahas fotos ajo ka shkruar: “Jam një luks që shumë pak...