FOTO/ Dalin hapur! Çiljeta dhe Albani janë të lidhur

FOTO/ Dalin hapur! Çiljeta dhe Albani janë të lidhur

553
0

alban_1474458055-1746591

Duket se më në fund historia e dashurisë së portierit të Partizanit, Alban Hoxha me këngëtaren Çiljeta Xhilaga është bërë publike.

Ka qenë vetë këngëtarja e cila përmes një komenti në foton e Hoxhës i ka shprehur atij dashurinë, duke konfirmuar kështu zërat që qarkullojnë prej kohësh. “Dashuri ime”,-i shkruan Çili futbollistit./Gazeta Express/