Tags Posts tagged with "FOTO/ Dalin hapur! Çiljeta dhe Albani janë të lidhur"

Tag: FOTO/ Dalin hapur! Çiljeta dhe Albani janë të lidhur

FOTO/ Dalin hapur! Çiljeta dhe Albani janë të lidhur

Duket se më në fund historia e dashurisë së portierit të Partizanit, Alban Hoxha me këngëtaren Çiljeta Xhilaga është bërë publike. Ka qenë vetë këngëtarja...