FOTO/ Dafina fotografon “zogun” dhe e ndan me fansat

FOTO/ Dafina fotografon “zogun” dhe e ndan me fansat

351
0

Këngëtarja Dafina Zeqiri është duke shijuar pushimet nën shoqërinë e të dashurit të saj në ishullin Santorini të Greqisë.

Ajo ka publikuar së fundmi në rrjetet sociale disa fotografi, ku shfaqet tejet seksi me bikini.

Së fundmi Dafina ka fotografuar “zogun” dhe e ka ndarë në Snapchat me fansat e saj.

Screenshot_3