Tags Posts tagged with "FOTO/ Dafina fotografon “zogun” dhe e ndan me fansat"

Tag: FOTO/ Dafina fotografon “zogun” dhe e ndan me fansat

FOTO/ Dafina fotografon “zogun” dhe e ndan me fansat

Këngëtarja Dafina Zeqiri është duke shijuar pushimet nën shoqërinë e të dashurit të saj në ishullin Santorini të Greqisë. Ajo ka publikuar së fundmi në...