FOTO/ Bleona në listën e “Marie Claire”, ja si kanë evoluar fustanet...

FOTO/ Bleona në listën e “Marie Claire”, ja si kanë evoluar fustanet transparente

539
0

Tapeti i kuq është një moment shumë i rëndësishëm i një eventi. VIP-at janë ata që duan të marrin vëmendjen e paparacëve dhe të publikut me veshjet e tyre.

Por si kanë evoluar fustanet transparent të tapeteve të kuq?!. Në këtë listë të Marie Claire nuk ka munguar edhe këngëtarja shqiptare, Bleona Qerreti për “rrjetën” e saj të famshme. Ja disa nga fotografitë më ekstravagante të VIP-ave: