Tags Posts tagged with "FOTO/ Bleona në listën e “Marie Claire”"

Tag: FOTO/ Bleona në listën e “Marie Claire”

FOTO/ Bleona në listën e “Marie Claire”, ja si kanë evoluar...

Tapeti i kuq është një moment shumë i rëndësishëm i një eventi. VIP-at janë ata që duan të marrin vëmendjen e paparacëve dhe të...