FOTO/ Beyonce dhe Jay Z pushime në brigjet italiane

FOTO/ Beyonce dhe Jay Z pushime në brigjet italiane

661
0

Mbretëresha e muzikës pop Beyonce së bashku më bashkëshortin e saj , producentin Jay Z po kalojnë disa ditë pushime në Itali.

Çifti janë fotografuar gjatë ditës së djeshme në jahtin e tyre luksoz në ishullin piktoresk italian të Sicilisë, së bashku me vajzën e tyre Blue Ivy.

Bey dukej mjaft në formë më një fustan ngjyrë mustard teksa ishte në me motoskaf me burrin e saj.