Tags Posts tagged with "FOTO/ Beyonce dhe Jay Z pushime në brigjet italiane"

Tag: FOTO/ Beyonce dhe Jay Z pushime në brigjet italiane

FOTO/ Beyonce dhe Jay Z pushime në brigjet italiane

Mbretëresha e muzikës pop Beyonce së bashku më bashkëshortin e saj , producentin Jay Z po kalojnë disa ditë pushime në Itali. Çifti janë fotografuar...