FOTO/ Albërie dhe Anxhelina Hadërgjonaj pranë dy aktorëve më të pëlqyer të...

FOTO/ Albërie dhe Anxhelina Hadërgjonaj pranë dy aktorëve më të pëlqyer të Hollywood-it

469
0

Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj e cila prej vitesh jeton në SHBA, së bashku me të bijën e saj Anxhelinën kanë qenë në një mbrëmje të rëndësishme në Friars Club.

Po aty kanë mbajtur fjalim në nder të regjisorit Scorsese dy nga aktorët më të mëdhenj të dy brezave të ndryshëm, Robert de Niro dhe Leo DiCaprio.

Albëria ka postuar dy sekuenca nga fjalimet e tyre.

Sigurisht, nuk mund të mbetej misterioze pamja e dy këngëtareve mama dhe vajzë, të cilat kanë zgjedhur fustane shumë elegante.