Tags Posts tagged with "FOTO/ Albërie dhe Anxhelina Hadërgjonaj pranë dy aktorëve më të pëlqyer të Hollywood-it"

Tag: FOTO/ Albërie dhe Anxhelina Hadërgjonaj pranë dy aktorëve më të pëlqyer të Hollywood-it

FOTO/ Albërie dhe Anxhelina Hadërgjonaj pranë dy aktorëve më të pëlqyer...

Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj e cila prej vitesh jeton në SHBA, së bashku me të bijën e saj Anxhelinën kanë qenë në një mbrëmje të...