Fjolla dhe Rozana pa make-up siç nuk i keni parë kurrë (Foto)

Fjolla dhe Rozana pa make-up siç nuk i keni parë kurrë (Foto)

924
0

iiii_1474285084-5176524

Këngëtaret Rozana Radi dhe Fjolla Morina po bëhen gati për mbrëmjen e sotme të “Dance With Me”, secila në rolet përkatëse.

Por ajo çka vihet re në foton e postuara së fundmi nga Radi është se dy bukuroshet e ekranit janë pa make-up. Ja si duken ndërkohë që vijojnë provat./Gazeta Express/