Tags Posts tagged with "Fjolla dhe Rozana pa make-up siç nuk i keni parë kurrë (Foto)"

Tag: Fjolla dhe Rozana pa make-up siç nuk i keni parë kurrë (Foto)

Fjolla dhe Rozana pa make-up siç nuk i keni parë kurrë...

Këngëtaret Rozana Radi dhe Fjolla Morina po bëhen gati për mbrëmjen e sotme të “Dance With Me”, secila në rolet përkatëse. Por ajo çka vihet...