Festë e “nxehtë” me kllounin

Festë e “nxehtë” me kllounin

508
0

klloPozoi nudo në kopertinën e revistës ‘Rolling Stone’ para disa kohësh dhe tani aktorja Julia Louis-Dreyfus ka realizuar një tjetër set fotografik që do të bëjë të flitet shumë për të. 

Për numrin e majit të revistës ‘GQ’, 53-vjeçarja ka pozuar e zhveshur në shtrat, me një klloun sipër saj duke simuluar seks.
Julia është fituese e dy çmimeve Emmy në karrierën e saj dhe është e njohur në SHBA më shumë për serialet televizive.

Revista e ka përfshirë aktoren në 15 komikët më të mirë të momentit së bashku me Louis C.K., Amy Schumer, John Oliver, Kate McKinnon, Kevin Hart apo Nick Kroll.

Shperndaje