EROS/ Pasi ula nxënësen tek preri im, fillova ta..

EROS/ Pasi ula nxënësen tek preri im, fillova ta..

2910
0

profesor-696x412

Një burrë ka rrëfyer historinë e tij për ‘The Sun’, ku ka treguar se ka pasur një flirt me një nxënëse, ndërsa e dashura e tij e ka tradhtuar me fqinjin, për t’iu hakmarrë.

Kjo është letra e tij:

Kam pasur një hallakatje në punë me një vajzë sa gjysma e moshës sime, dhe e dashura mu hakmor duke më tradhtuar me fqinjin, me të cilin bëri seks dy herë.

Ne kemi qenë bashkë për 10 vite. Unë jam 37 vjet, ndërsa ajo është 33. Gjërat nuk shkuan mirë që para 1 viti kur unë fillova të flirtoja.

Unë kam një sallon parukerie, e cila është 19 vjeçare, ishte nxënëse imja. Isha në zyrën time, ndërsa ajo po pastronte.

E ftova për një pije. Nuk e dija se ajo është e prirë për të pirë alkool dhe gjërat shkuan më tej e ajo u ul në prehrin tim.

Unë e putha atë. Nuk e di se çfarë më bëri ta bëj këtë, por ajo dukej e papërgjegjshme. Unë i futa duar nën rrobat e saj dhe ajo më pyeti për të bërë më shumë.

Pastaj ne bëmë seks në tryezën time.

Ky ishte fillimi i aferës sonë, që zgjati 1 muaj. Pastaj e dashuria ime lexoi mesazhet në telefonin tim, derisa isha në banjo.

E përfundova marrëdhënien time me punëtoren dhe humba shumë nga besimi i të dashurës, por vajzën nuk munda ta largoja nga puna, andaj ne ende punojmë bashkë.

Sa herë që ne kemi fjalosje, e dashura ime ma përkujton rastin.

Disa javë më parë ne kemi argumentuar sërish, pasi e dashura ime pa një mesazh nga vëllai im që po përpiqej të më rregullonte një takim me dikë, pasi e dinte se kam probleme në shtëpi.

I tregova atij se nuk jam i interesuar, por ajo shkaktoi problem tek unë.

Natën tjetër e dashura ime doli me miq dhe u përplas në fqinjin tonë. Ajo doli me të dhe mori kënaqësinë të më tregonte se kishte bërë seks në shtëpinë e tij dy herë.

Unë e di se ajo e ka bërë këtë për hakmarrje.

E urrej ta di se ai i ka pasur duart në të.

Unë nuk e di nëse mund ta kaloj këtë.

Përgjigja e psikologes:

Pozitivja e gjithë kësaj është se tani ti e ke kuptuar se si është ndier e dashura jote kur ti e ke tradhtuar.

Tani, ju të dy duhet t’i ndaloni këto gjëra dhe të punoni në ndërtimin e besimit dhe marrëdhënies suaj, nëse ju jeni të lumtur për të qenë bashkë.

Pse e kishe aq të lehtë të humbje? A ishte aq e bukur dhe në dispozicion ajo vajzë, apo ti dhe e dashura i keni lënë gjërat pas dore?

Ti duhet të jesh një punëdhënës më i përgjegjshëm. Ti duhet të kujdesesh për ata nxënës.

Seksi me të ishte një shkelje e drejtpërdrejtë e kësaj. Rini në mësimdhënie dhe trajnim në të ardhmen.