Ermali dhe Bleona godasin kamarierin e një lokali

Ermali dhe Bleona godasin kamarierin e një lokali

525
0

ermal-4

Ermal Mamaqi ka qënë i ulur në një prej kafeneve në Tiranë. Bashkë me të ka qënë si çdo ditë, Bleona. Ajo do të jetë një nga të ftuarat e emisionit të tij dhe ndaj këto ditë takime mes tyre kanë qënë të shpeshta. Ermali ka postuar nje foto në të cilën ka shkruar se kamarieri ishte vonuar 20 sekonda dhe ai e Bleona e kishin goditur.
Bleona dhe Ermali të dhunshëm? Sigurisht që gjithçka ka qënë një shaka!

Postimi i tij: