Ermal Mamaqi bën pjesë të filmit aktorin që na ka bërë të...

Ermal Mamaqi bën pjesë të filmit aktorin që na ka bërë të qeshim prej vitesh: Mjeshtri…

351
0

 

“I love Tropoja” mban titullin filmi i Ermal Mamaqit, i cili ka nisur xhirimet prej disa ditësh.

 

Ermali dhe aktorët që janë pjesë e kastit të këtij filmi janë vendosur në veri të Shqipërisë, ku herë pas here ndajnë me ndjekësit momente se si po ecën puna për filmin e re.

 

Gjithashtu Mamaqi zbulon edhe personazhet e njohur që ka vendosur që t’i bëjë pjesë të filmit të tij të dytë. Ditën e sotme ai ka publikuar një fotografi të aktorit të mirënjohur, Behar Mera e krahas saj shkruan: “Mjeshtri i humorit Behar Mera nga protagonistët e “I love Tropoja””.