Era Istrefi po flirton me këngëtarin e njohur britanik?

Era Istrefi po flirton me këngëtarin e njohur britanik?

388
0

Era Istrefi dhe këngëtari i njohur britanik janë duke u parë shpesh nën shoqërinë e njëri-tjetrit. Kanë dalë zëra se mes këngëtares shqiptare, Era Istrefi dhe atij bitanik Julian Perretta ka diçka më shumë se shoqëri. Era dhe Juliani janë pjesë e të njëjtit ‘label’ muzikor dhe lidhja e tyre profesionale është normale por ajo e afërt shoqërore ka habitur të gjithë.

 

Për t’u rritur akoma më shumë dyshimet ishte një koment i Julian pranë postimit të fundit të Erës në Instagram.

 

“Forever” (përgjithmonë) ka shkruar ai, duke e shoqëruar me një zemër, ndërsa Era i ka shkruar: “and ever” (dhe përgjithmonë), duke ‘konfirmuar’ thashethemet për lidhjen e tyre.