Enca transparente, i shfaqen këmbët tejet të shëndosha (Foto)

Enca transparente, i shfaqen këmbët tejet të shëndosha (Foto)

612
0

Bukuroshja Enca Haxhia nuk ka hezituar që të jetë transparente dhe provokative as në mbrëmjen e djeshme të Zhurma Show Awards.

Këngëtarja ka vendosur t’i tregojë këmbët dhe kjo atë e ka dëmtuar në fakt, shkruan Telegrafi.

Enca shihet se ka këmbë të shëndosha dhe është një tjetër vërtetim i faktit se ajo nuk ka pasur kohë të qëndrojë në palestër dhe se ka shtuar në kilogramë.

Enca është akuzuar shpeshherë për përdorim të programeve si Photoshop nga ekspertë pas realizimit të fotosesioneve. /Telegrafi/