Tags Posts tagged with "i shfaqen këmbët tejet të shëndosha (Foto)"

Tag: i shfaqen këmbët tejet të shëndosha (Foto)

Enca transparente, i shfaqen këmbët tejet të shëndosha (Foto)

Bukuroshja Enca Haxhia nuk ka hezituar që të jetë transparente dhe provokative as në mbrëmjen e djeshme të Zhurma Show Awards. Këngëtarja ka vendosur t’i...