Elbasan, grabitet gjatë natës një dyqan celularësh

Elbasan, grabitet gjatë natës një dyqan celularësh

434
0

Një dyqan telefonash është grabitur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Elbasan. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 04:00, ku persona të pa identifikuar kanë thyer xhamin e dyqanit me gurë dhe më pas kanë hyrë brenda. Nuk dihet ende sa është vlera totale e celularëve të grabitur. Ndërsa policia po punon për zbardhjen e ngjarjes.