Tags Posts tagged with "Elbasan"

Tag: Elbasan

Aksidenti i rëndë, ne Labinot Fushë, Elbasan

Të paktën dy persona janë plagosur si pasojë e një aksidenti në rrugën Elbasan-Librazhd. Nga raportimet mësohet se aksidenti ka ndodhur mëngjesin e sotëm,...

Elbasan, Boçi: Policia presion protestuesve, kontrolle makinave

Qindra protestues janë nisur nga Elbasani në drejtim të kryeqytetit për të marrë pjesë në protestën e opozitës. Ish-deputeti Luçiano Boçi deklaroi se policia...

Elbasan, grabitet gjatë natës një dyqan celularësh

Një dyqan telefonash është grabitur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Elbasan. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 04:00, ku persona të...

Elbasan, 56-vjeçari i vjedh 35-vjeçares kartën e bankës dhe PIN-in, nxjerr...

Një 56-vjeçar nga Elbasani u vu në pranga pasi policia ka dokumentuar me prova ligjore tre vjedhje të kryera prej tij. Faik Liçi më datë...