Dule: Rama më ofroi shumë herë bakllava dhe po kaq herë e...

Dule: Rama më ofroi shumë herë bakllava dhe po kaq herë e refuzova

427
0

Nga mitingu përmbyllës i PS-në në Vlorë, kryeministri nuk i kurseu fyerjet dhe deklaratat kundër Vangjel Dules. Nuk ka vonuar edhe reagimi i këtij të fundit, ku përmes një statusi në rrjetinsocial Tëitter ka treguar se ftesat e kryeministrit për të marrë poste në administratë kanë qenë jot ë pakta.Megjithatë po kaq herë ka refuzuar edhe Dule.

Statusi i plotë:

E vërteta është se Rama më ofroi shumë herë bakllava dhe po kaq herë e refuzova. Arsyeja: kishte shije të theksuar turke!