Duda i del në përkrahje Noizyt (Foto)

Duda i del në përkrahje Noizyt (Foto)

913
0
Vazhdon të jetë e komentuar përleshja e dy reperëve të njohur Cozman dhe Noizyt.

“Vetëm zoti mund të na ndalon të vazhdojmë së bashku vëlla”, ka shkuar Duda në Facebook.

 I lënduar nga kjo përleshje është reperi Varrosi. /Telegrafi/