Distinacioni i radhës i çiftit Marina-Geti

Distinacioni i radhës i çiftit Marina-Geti

413
0

Marina-dhe-getoari

Çifti i njohur i showbizz-it shqiptar, Marina Vjollca dhe i dashuri i saj, Getoar Selimi janë nisur për në “parajsë”. Edhe pse filloi punën, Marinën s’e ka penguar asgjë që të udhëtojë bashkë me reperin për në
destinacionin e ëndrrave.

Lideri i “Babastars” e ka përkëdhelur të dashurën e tij duke ia bërë më të veçantë këtë udhëtim. Ata kanë “fluturuar” drejt ishujve Maldive me avion privat.

“Arratisja” romantike ka vazhduar me një mikpritje speciale për çiftin simpatik. “Mikpritje si kjo”, shkruan Marina në fotot e postuara në rrjetet sociale./ Summer Pages/