Tags Posts tagged with "Distinacioni i radhës i çiftit Marina-Geti"

Tag: Distinacioni i radhës i çiftit Marina-Geti

Distinacioni i radhës i çiftit Marina-Geti

Çifti i njohur i showbizz-it shqiptar, Marina Vjollca dhe i dashuri i saj, Getoar Selimi janë nisur për në “parajsë”. Edhe pse filloi punën,...