Çmimi marramendës i orës së Blerim Destanit (Foto)

Çmimi marramendës i orës së Blerim Destanit (Foto)

552
0

12279198-1029393443747751-3619383017459999255-n_1471257611-3099010

Blerim Destani është një nga ata njerëz që ka fatin t’i ketë të gjitha.

Është i bukur, i talentuar dhe fatmirësisht edhe i pasur.

14054621-1265705240109098-1011522061-n_1471257592-9399492Aktori i njohur shqiptar para pak minutash ka reklamuar orën e tij të re, e cila është e firmës, Richard Mille, transmeton Telegrafi.

Pas një kërkimi në internet mësojmë se çmimi i saj është hiq më pak se 125 mijë euro, ndërsa më poshtë keni fotografinë e orës.