Çmenduria seksuale një nëne/ Si e bëra 3-she me shokët e vajzës...

Çmenduria seksuale një nëne/ Si e bëra 3-she me shokët e vajzës time (+18)

8372
0

seksi-10-gjera-770x470

Emri im eshte Rudina dhe jam 42 vjece.Une jetoj ne Tirane bashke me burrin dhe vajzen time 18 vjecare.Jam nje grua e e bukur dhe seksi…te pakten keshtu me thone.Perpiqem ta mbaj veten dhe vishem gjithmone ne menyre terheqese.Gjithashtu nje pik e forte e imja jane gjoksi i madh dhe bythet e fryra e te forta……Burrin nuk e kisha tradhetuar kurre por gjithmone kam pasur qef te terheq vemendjen e njerezeve qe kam perreth….Vajza ime vazhdon gjimnazin dhe kete vit ishte maturante…Njeher ndodhi qe vajta ne nje takim me prinder ne shkollen e vajzes…Aty kishte shume nxenes te shoqeruar nga prinderit e tyre…Une kisha veshur nje fustan te ngushte lejla qe me arrinte deri pak siper gjurit dhe me ngjitej pas trupit..Kur po bisedoja me njeren nga mesueset vura re qe nje djale pak metra lerg meje me kishte ngulur syte dhe po shikonte me ngulm bythet e mia..Ne nje moment ai i shkeli syrin nje shoku qe kishte prane dhe ja beri me shenje drejt meje..Te them te drejten edhe pse duhet ta pranoj qe po me pelqenin shikimet e dy djemve…u vendosa ne siklet dhe i hodha nje shikim pak te inatosur….ato menjeher ulen kokat dhe hodhen veshtrimin pertej…Kur u larguam pash qe vajza u pershendet me dy cunat qe me kishin pare bythen me aq vemendje….Une e pyeta se kush ishin ata dhe ajo me tha qe ishin transferuar kete vit ne klasen e saj….quheshin Fabio dhe Klodi…Nuk e di pse por ata djem mu fiksuan….sa shkova ne shtepi nuk mendoja dot per gje tjeter….doja me cdo kusht qe te me qinin….spo duroja me keshtu qe pas dy ditesh vendosa te shkoj te shkolla e vajzes dhe te mendohesha qe pa me pare njeri te flisja me ta…Mora makinen time dhe ashtu bera…orarin e mesimit te vajzes e dija….parkova makin pak larg shkolles dhe prita…Ne fillim doli goca…pak mbas saj pash fytyrat e dy djemeve..Kur u sigurova qe goca u largua fillova ti ndjek djemt nga mbrapa….Afer nje kryqezimi ndalova makinen dhe i rashe borise…ata kthyen koken dhe pasi me njohen u afruan… me ta ishte dhe nje djal tjeter qe nuk e njihja…Une ula xhamin e makines dhe i pershendeta…”Doni te beni nje xhiro me teten?” i thashe….”Sigurisht” mu pergjigjen ata….”Mund ta marrim dhe kete shokun tone me vete?”…”Patjeter qe mund ta merrni”…dhe pasi me prezantuan dhe me shokun tjeter i cili quhej Mario,hypem ne makine dhe u nisem….Kisha vendosur ti coja te shtepia jone e plazhit ne Durres….Rruges fillova ti ngacmoja nga pak…kisha veshur nje fustan te shkurter qe ma nxirrte gjoksin gati zbuluar…atyre kishte filluar ti fryhej kari qe ne makine….Kur mberritem i thash te me ndiqnin se do shkonim te benim qef…Ata qeshen dhe u vune pas meje…Kur po hapja deren e shtepise pidhi me ishte bere qull…po dridhesha…mezi futa celesat ne dera…Sapo hyme brenda ata mu sulen si te cmendur ne trup….filluan te me zhvishnin…me zberthyhen fustanin..hoqen tangat qe me ishin bere qull dhe vazhduan duke me lepire nga do….Une i terhoqa ne dhomen e gjumit….u ula ne mes tyre dhe i nxorra karat….”o cfare karash….po vdisja per pak kar te njome” i thashe….Fillova tja merrja ne goje….njeri prej tyre me kapi nga koka dhe filloj te me qinte gojen me force…une ndalova dhe i thash te ngadalesonte se keshtu do prishej direk…ai qeshi…Me pas djali tjeter qe dukej dhe me eksperti me shtriu ne krevat dhe pasi ma ferkoj karin ne pidh filloj te me qij ndersa dy te tjeret ma jepnin ne goje….une renkoja nga kenaqesia…nje moment hoqa karin nga goja dhe i thash cunave se doja te qihesha edhe ne bythe se e kisha te hapur…..Ata mezi po prisnin….njeri u shtri dhe une ju ula siper…kari i tij mu fut i gjithi ne bythe…djali tjeter ma ngjeshi ne pidh…ndersa i treti ma dha ne goja….Tani kisha tre kara qe po me qinin ne te gjitha vrimat…po dridhesha e tera dhe vetem renkoja….ata po qine ne pozicione te ndryshme…ne fund filluan te prisheshin mbi trupin tim…njeri me kerkoj te derdhej ne byth dhe une pranova…ma mbushi bythen plot sperme…dy te tjeret ma derdhen ne fytyr dhe gjoks…Pasi u pastruam i thash se cfare kishte ndodhur duhet te mbetej sekret mes nesh dhe ndoshta ndonjeher mund ta perserisnim…Mendova me vete se edhe po te tregonin se me kishin qire se kisha problem….fundja kush do ti besonte….