“Çmendet” Bleona: Atë motrën, nënën dhe komshiet…! (VIDEO)

“Çmendet” Bleona: Atë motrën, nënën dhe komshiet…! (VIDEO)

1452
0

26-09-2015-09-09-45

Bleona Qereti është e ftuara e radhës në emisionin “Xing” të Ermal Mamaqit. Në intron e publikuar nga ky i fundit, Bleonashfaqet duke sharë një komentues, i cili e kishte fyer në një foto me Ermalin.
“Atë motrën, nonën, komshiet ku t’i kesh”, i thotë Bleona para kamerave komentuesit./Albeu.com/