Tags Posts tagged with "nënën dhe komshiet…! (VIDEO)"

Tag: nënën dhe komshiet…! (VIDEO)

“Çmendet” Bleona: Atë motrën, nënën dhe komshiet…! (VIDEO)

Bleona Qereti është e ftuara e radhës në emisionin “Xing” të Ermal Mamaqit. Në intron e publikuar nga ky i fundit, Bleonashfaqet duke sharë...