Burri emigrant, unë bëra gabimin më të madh rrëfen historinë me 24-vjeçarin

Burri emigrant, unë bëra gabimin më të madh rrëfen historinë me 24-vjeçarin

931
0

largea_emigro1462801157-502x400

Teksa dëgjon histori të tilla të duken të pabesueshme, por në fakt ky është realiteti për një pjesë të konsiderueshme të grave që “braktisen” nga burrat që zgjedhin emigracionin ndoshta për një jetë më të mirë.

Një grua 35 vjeçe nga Lushnja tregon lidhjen e saj me një djalë 24 vjeç, e cila filloi kur burri i saj iku emigrant në Itali.

Ajo tregon se i dashuri i saj ndodhet pranë shtëpisë së saj dhe se gjithçka ka nisur nga një vështrim dhe ka përfunduar në shtrat.

Historia e publikuar tek Droni.al tregon realitetin e trishtë, ku femrat zgjedhin tradhtinë për të plotësuar dëshirat e tyre seksuale në mungesë të burrit.

Një tradhti që ka sjellë edhe vrasje kur ata janë kthyer nga emigrimi, duke lënë edhe fëmijë jetimë dhe plagë të hapura pas.

Historia

“Ai ka rreth nje vit qe nuk eshte kthyer dhe une nuk mund te duroja me dot… djali 24 vjecar eshte nje komshi aty prane, por une nuk e kam pas njohur më pare, gjithcka ndodhi nje dite kur nne kisha dal ne ballkon dhe po rrija. Kur vura re qe nje djale ishte ulur ne nje karrike, ne lokalin para shtepise sime, dhe po me veshtronte aq keq sa nuk me kishte veshtruar as burri im.

Sapo pash ate me pelqeu shume, aq me teper ai po me shikonte si i cmendur. Pa u matur fare fillova ta provokoj, zbulova kofshat e mia, duke bërë sikur po beja pune ne ballkon e duke u ulur qe ai te shihte edhe me qart te pasmet e mija. Ai po me shihte pa mi ndar syte edhe pse aty ishte me shoket, po fantazoja per te, dhe pa hezituar i bera nje shenjë te vinte.

Ai u afrua tek porta ime une pa u menduar 2 here e hapa porten ai u fut brenda, isha e lumtur qe ai erdhi, menjeher e futa ne dhomen time, edhe pse ne shtepi nuk kisha njeri per momentin. Filluam te putheshim pa hezitim, ai nuk duroi do, por ma ngriti fustanin tim dhe ishte shume energjik, me futi duar gjithandej, ishte i embel…

Ne kryem mardhenie, une ulerija nga qejfi kisha nje vit pa bere seks, aq me teper qe ai ishte i pa par ne kete pune. Pasi bem seks te eger per 30 minuta te dy mbetem te kenaqur nga ajo qe i ofruam njeri tjetrit. U largua dhe i thash qe sa here te doje te vije serish dhe une me stil do e fus brenda… qe atehere ne shkojm bashke sa here na jepet mundesia, ai mesa di une eshte beqar, por dhe une beqare jam, burrin se kam me vjen keq per te po nuk mund te me lere keshtu, une dua ta shijoj prijudhen me te mire seksuale. Me kete djale ndihem si ne qiell, ai eshte shume i eger ne shtrat, taman si dua une. Por se di a do me pelqej me me burrin kur te kthehet dhe nje dilem tjeter qe kam eshte se si do bej kur ky djal te martohet….”.