Berisha dhe Mamaqi ju ftojnë të ndiqni “Xing me Ermalin”

Berisha dhe Mamaqi ju ftojnë të ndiqni “Xing me Ermalin”

512
0

untitled-8Ish-Kryeministri Sali Berisha do të jetë i ftuari i parë i programit, “Xing me Ermalin”. Moderatori ka postuar një video në faqen e tij në Facebook, ku ka ftuar të gjithë ndjekësit e tij të bëjnë pyetje për “doktorin”. Nga ana tjetër ish Kreu i PD-së ka siguruar se ai do t’ju përgjigjet të gjitha pyetjeve që ata kanë për të. “Xing me Ermalin” nis të shtunën në Tv Klan dhe ka rezervuar shumë surpriza.