‘Bali Bej’ dhe e fejuara e tij kalojnë mbrëmjen në fshatin shqiptar...

‘Bali Bej’ dhe e fejuara e tij kalojnë mbrëmjen në fshatin shqiptar (Foto/Video)

663
0

fahriye-evcen-yaz-gunu-uzun-cizmeleriyle-sasirtti-8747788-8457-m_1472899601-2010618

Aktori i famshëm turk, Burak Özçivit, i njohur tek ne si Bali Bej, dhe e fejuara e tij aktorja Fahriye Evcen, janë fotografuar mbrëmjen e djeshme në një restorant në Arnavutkoy( fshati shqiptar) në Stamboll.

Çifti të cilët së shpejti do të kurorëzojnë lidhjen e tyre në martesë u fotografuan më të afërt se kurrë.

Kujtojmë se pak ditë më parë aktori u bë cak i mediave rozë për shkak të disa fotove ku ai shfaqej duke përqafuar një femër në një jaht luksoz.

Vetë 32 vjeçari bëri një sqarim përmes një postim në rrjetet sociale duke thënë se vajza me të cilën është fotografuar duke u përqafuar është motra e tij.

Ajo që nuk kaloi pa u komentuar ishte stili i 29 vjeçares ne këtë mbrëmje, aktorja kishte veshur një pale çizme të gjata, xhinse dhe një bluzë të zezë.