Tags Posts tagged with "‘Bali Bej’ dhe e fejuara e tij kalojnë mbrëmjen në fshatin shqiptar (Foto/Video)"

Tag: ‘Bali Bej’ dhe e fejuara e tij kalojnë mbrëmjen në fshatin shqiptar (Foto/Video)

‘Bali Bej’ dhe e fejuara e tij kalojnë mbrëmjen në fshatin...

Aktori i famshëm turk, Burak Özçivit, i njohur tek ne si Bali Bej, dhe e fejuara e tij aktorja Fahriye Evcen, janë fotografuar mbrëmjen...