Autoret Postuar nga admin

admin

2023 Postimet 0 COMMENTS

Muri i nderit dhe i moralit/ Nga Bejdo Malo

Muri i nderit dhe moralit Nga Bejdo Malo Ne emer te reformes ne drejtesi ka pese vjet qe po hidhet balte mbi personalitetin e shume shqiptareve...

Horoskopi i MUAJIT GUSHT për të gjitha shenjat

DASHI Gushti, është koha për mbjellje. Për të realizuar një ëndërr duhet të filloni gjithmonë nga themelet: vendosni themelet dhe do të korrni përfitimet shumë...

Parashikimi i astrologut PAOLO FOX për ditën e diel, 2 gusht...

Dashi Siç parashikon horoskopi i Paolo Fox, më në fund mund të çliroheni nga një barrë që ju shtyp prej ditësh. Në periudhën e fundit...

Lajmi i papritur për pasaportën shqiptare do bëjë që t’ju “shkëlqejnë”...

Titulli i pasaportave më të fuqishme në botë ndryshon nga java në javë. Një moment Gjermania shpallet në vendin e parë, pastaj papritmas Japonia...

Merr fund pritja e gjate! Dalin përgjigjet e Lotarisë Amerikane

Të gjithë personat që kanë aplikuar për lotarinë amerikane, diten e neserme me ne fund mund të njihen me përgjigjen e saj. Duke filluar nga...

Astrologjia: Pyetjet, Të Cilave Horoskopi Nuk Mund T’u Përgjigjet

Shpesh ndodh që një Astrologu i bëhen pyetje të turpshme nga konsulentët, të cilët mendojnë se po përballen me figurën e një parashikuesi apo...

Këto Janë 3 Femrat Më Të Bukura Dhe Sensuale Të Horoskopit

Disa femra i bëjnë për vete meshkujt me sjelljet e tyre provokuese, ndërsa disa të tjera i joshin me thjeshtësinë e tyre. Por ekzistojnë...

Ditë Vendimtare Për Të Dashuruarit! Beqarët Duhet Të Reflektojnë…Mësoni Horoskopin

Ditë shumë vendimtare ka për të qenë kjo e sotmja për ju të dashuruarit. Nëse keni pasur probleme në çift gjithçka do zgjidhet sa...

Shenjat E Zodiakut Me Më Shumë Luhatje Humori

Kalimi i shpejtë nga një gjendje e gëzuar dhe paqësore në një të zymtë apo edhe të irrituar mund të ndodhë për secilin nga...

Do të tejkaloni një vështirësi në lidhjen tuaj/ Astrologu Paolo Fox...

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Pas...