Autoret Postuar nga publialb1

publialb1

6 Postimet 0 COMMENTS

Striptisja: Një ministër flirton me mua. Shumë politikanë në lokale nate

  Kërkon të tërheqë vemendjen apo thotë një të vertetë? Kjo nuk dihet, por deklarata e saj në emisionin e Turjan Hyskës ka kthyer edhe...

Nga striptizi në aktrim [FOTO]

  "Ëndër kam pasur të luaj në fim, më duket se shkoj asaj rruge’’, ka thënë ajo... U bë e njohur në mediat shqiptare pas intervistës...

VD/ Kuzhinieri shqiptar me famë botërore, kërcen vallen e Tropojës

Rene Redzepi, kuzhinieri shqiptar me famë botërore i cili është edhe bashkëpronar i Noma në Kopenhagë të Danimarkës ka befasur publikun. Sot ai ka...

Aksident në qendër të Tiranës, dy të plagosur

Dy persona kanë mbetur të plagosur pas përplasjes së dy motorëve me të cilët ata udhëtonin. Ngjarja mësohet se ka ndodhur mesditën e sotme, në...

Çfarë ndodh kur skedarë dhe fotografi fshihen nga kompjuteri juaj?

Kur ju fshini një skedar në kompjuter, ju ndoshta mendoni se është zhdukur përgjithmonë, por kjo nuk është e vërtetë. Fshirja e një skedari...

FOTO/ Zyrtare: Ja data dhe rregullat e reja për Lotarinë Amerikane....

Ambasada amerikane në Tiranë njofton se nisin së shpejti, regjistrimet për Lotarinë DV-2018 dhe me rregulla të reja, ku sqaron: “Lajm i mirë! Udhëzimet për...