Autoret Postuar nga vizional

vizional

22839 Postimet 0 COMMENTS

Për këto 2 shenja të horoskopit dhjetori do të jetë një...

Dritat shumëngjyrëshe, dhuratat dhe muzika festive do të na shoqërojnë  këtë muaj. Ndërkohë që për disa kjo periudhë është plot emocione, për të tjerë...

Këto janë shenjat më të disiplinuara të Horoskopit

Ato janë të ndërgjegjshme për veprimet e tyre dhe nuk marrin kurrë vendime impulsive. Për më tepër, pasi ata zgjedhin një rrugë, ata praktikojnë...

Si sillen shenjat e Horoskopit kur ju kanë inat

Dashi   Ata ju injorojnë në fytyrë dhe sillen sikur ju nuk ekzistoni.   Demi   Do t’ju shohin me inat dhe do ju shajnë te të tjerët.   Binjakët   Ata janë njerëz...

Besoni te shpirti binjak? 11 shenja që ju ndihmojnë të njihni...

A besoni se ekzistojnë shpirtrat binjakë? Nëse po, ja si mund ta dini se a e keni gjetur atë.   Ka shumë teori që përcaktojnë kuptimin...

10 ditë dëborë! Sinoptikani tregon çfarë e pret Shqipërinë në muajin...

Shqipëria do të pushtohet nga reshjet e dëborës në 10 ditët e para të dhjetorit. Sinoptikani, Hakil Osmani thotë se zonat malore do të...

HOROSKOPI MUJOR, zbuloni ç’kanë parashikuar yjet për të gjitha shenjat gjatë...

DASHI   Mirë se erdhët në dhjetor! Gjatë nëntorit keni ndier një pasion të madh, të cilin e keni shprehur me anë të projekteve krijuese apo...

Çaji i gështenjave, kura natyrale kundër kollës së vazhdueshme

Në mjeksinë popullore është i njohur rekomandimi i kurës nga çaji i gështenjës, në trajtimin e sëmundjeve të ndryshme. Është stina e artë e...

Horoskopi i muajit dhjetor: DASHI dhe DEMI

DASHI   Mirë se erdhët në dhjetor! Gjatë nëntorit keni ndier një pasion të madh, të cilin e keni shprehur me anë të projekteve krijuese apo...

Horoskopi për sot 2 dhjetor

Dashi   Energjia juaj mund të mos jetë në furnizim të pakufishëm, por do të jepni një përshtypje të mirë se nuk do t’ju mbarojë kurrë....

Horoskopi për muajin Dhjetor 2022

Dashi   Është e mahnitshme të rikthehesh në festa pas zhgënjimit që ishte 2020 dhe 2021. Hëna e plotë në datën 7 ju gjen duke u...