Autoret Postuar nga vizional

vizional

23348 Postimet 0 COMMENTS

Ushqimet që ndihmojnë për të ulur kolesterolin, lista që do t’ju...

  Më poshtë gjeni një listë që ju ndihmon të përmirësoni dietën dhe mënyrën se si ushqeheni nëse jeni diagnostikuar me kolesterol të lartë. Qepa   Sipas një...

Takimi Gjelaj- Dedivanaj: Diaspora shqiptare një ndër faktorët kryesorë të zhvillimit...

Kryetari i Komunës së Tuzit Lindon Gjelaj dhe nënkryetari Ivan Ivanaj kanë pritur në takim në Komunën e Tuzit, kryetarin  e shoqatës atdhetare ”...

16 vjetori i Pavarësisë së Kosovës, kryeministri Kurti i pranishëm në...

Nga Anila Kadija   Ditën e djeshme Ambasada e Republikës së Kosovës organizo një pritje me rastin e 16 vjetorit të Pavarësisë së Kosovës. Në...

Rama pjesë e takimit të Këshillit të Internacionales Socialiste në Madrid:...

Kryeministri Edi Rama mori pjesë në takimin e Këshillit të Internacionales Socialiste në Madrid. “Madrid – Në takimin e Këshillit të Internacionales Socialiste ku nën...

SHBA rikthehet në Hënë pas 50 vjetësh, realizohet me sukses misioni

Një mjet privat hapësinor u rrotullua përqark Hënës ndërsa synonte uljen të enjten, duke i rikthyer Shtetet e Bashkuara në sipërfaqen hënore për herë...

Zyrtare, Shqipëria luan miqësore me Lihtenshtejn më datë 3 qershor në...

Shqipëria do të luajë një ndeshje miqësore në muajin qershor ndaj Lihtenshtejn. Federata Shqiptare e Futbollit ka arritur akordin me Federatën e Lihtenshtejnit që...

Pse të gjithë po flasin për një ndarje mes Chiara Ferragni-t...

Thashethemet e nisura nga Dagospia për një ndarje mes Chiara Ferragni-t dhe Fedez janë gjithnjë në rritje kohët e fundit. Që nga Sanremo 2023,...

E trishtë! Ndahet nga jeta pas betejës me sëmundjen e rëndë...

Gazetarja Afërdita Selimi ka ndërruar jetë sot pas një beteje të gjatë me një sëmundje të rëndë. “Me pikëllim po ju njoftojme për ndarjen nga...

Pse vazhdon ta duash një njeri që të lëndon?

Të paktën një herë, kushdo e ka provuar zhgënjimin që lë pas dashuria, ndarja, qofshin këto marrëdhënie dashurore qofshin ato miqësore. Mirëpo, edhe pas...

Kanellë dhe mjaltë, mënyra më e thjeshtë natyrale për të trajtuar...

Kanella është një nga erëzat më të shëndetshme të të gjitha kohërave. Ajo ofron një sërë përfitimesh për shëndetin e organizmit nga koka tek...