Albërie Hadërgjonaj, urim dhe fjalë zemre për ‘engjëllin’ e saj (Foto)

Albërie Hadërgjonaj, urim dhe fjalë zemre për ‘engjëllin’ e saj (Foto)

458
0

Ajo është padyshim një nga gjyshet më seksi në Shqipëri dhe jo vetëm.

Mbesa e saj Elektra feston një vjetorin e lindjes dhe urimi i Albërie Hadërgjonajt është plot dashuri. Përmes një fotoje të bukur ku këngëtarja ka dalë me Elektrën e vogël, ajo i shpreh një urim të veçantë dhe shumë emocionues:

“Sot është një ditë e veçantë për mua dhe për ty engjëlli im i vogël Elektra. Urime ditën e lindjes shiprti im. I festofsh edhe 100 vite të tjera të lumtura plot shëndet dhe fat.. Ti që mbush zemrat tona plot gëzim, dhasht Zoti që ta kesh jetën të mushur me gëzime dhe suksese. Të dua shuuuuumë shpirti im!!!”, shkruan Albëria në rrjetet sociale.