Tags Posts tagged with "urim dhe fjalë zemre për ‘engjëllin’ e saj (Foto)"

Tag: urim dhe fjalë zemre për ‘engjëllin’ e saj (Foto)

Albërie Hadërgjonaj, urim dhe fjalë zemre për ‘engjëllin’ e saj (Foto)

Ajo është padyshim një nga gjyshet më seksi në Shqipëri dhe jo vetëm. Mbesa e saj Elektra feston një vjetorin e lindjes dhe urimi i...