AKSIDENTI TRAGJIK/ Zbardhen emrat e 2 VIKTIMAVE, i plagosur edhe një fëmijë

AKSIDENTI TRAGJIK/ Zbardhen emrat e 2 VIKTIMAVE, i plagosur edhe një fëmijë

425
0

Një aksident tragjik me dy të vdekur e një të plagosur, raportohet nga Kruja. Mësohet se një automjet tip ‘furgon’ ka humbur drejtimin dhe është përmbysur. Për pasojë kanë mbetur të vdekur shoferi i mjetit Islam Malja , pasagjerja Lindita Mjekra, si dhe është plagosur një fëmijë. Aksidenti ka ndodhur në fshatin Bura në Nikël të Krujës. Menjëherë ka mbërritur policia në vendin e ngjarjes dhe kanë nisur hetimet për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.