Tags Posts tagged with "AKSIDENTI TRAGJIK/ Zbardhen emrat e 2 VIKTIMAVE"

Tag: AKSIDENTI TRAGJIK/ Zbardhen emrat e 2 VIKTIMAVE

AKSIDENTI TRAGJIK/ Zbardhen emrat e 2 VIKTIMAVE, i plagosur edhe një...

Një aksident tragjik me dy të vdekur e një të plagosur, raportohet nga Kruja. Mësohet se një automjet tip 'furgon' ka humbur drejtimin dhe...