Aksident në Pogradec, kamioni përplaset me “Benz”-in, 3 të plagosur

Aksident në Pogradec, kamioni përplaset me “Benz”-in, 3 të plagosur

294
0

Një tjetër aksident është regjistruar pak minuta më parë në Pogradec.

Sipas informacioneve nga policia mësohet se në aksident janë përfshirë një kamion dhe një mjet tip Benz e për pasoje kanë mbetur të dëmtuar 3 persona.

Nga vendngjarja mësohet se dëmtimet nuk janë serioze dhe personat janë jashtë rrezikut. Aksidenti në të njëjtin vend në afërsi të fshatit Piskupat.