Tags Posts tagged with "Aksident në Pogradec"

Tag: Aksident në Pogradec

Aksident në Pogradec, kamioni përplaset me “Benz”-in, 3 të plagosur

Një tjetër aksident është regjistruar pak minuta më parë në Pogradec. Sipas informacioneve nga policia mësohet se në aksident janë përfshirë një kamion dhe një...