Adele refuzon të darkojë me Kim Kardashian dhe Kanye West. Ja çfarw...

Adele refuzon të darkojë me Kim Kardashian dhe Kanye West. Ja çfarw ndodhi…!

436
0

kanye-west-kris-jenner-kim-kardashian-dinner-adele-snub-diss-kuwtk-pp-

Kim Kardashian mund të ketë shumë miq të famshëm por Adele nuk është njëra prej tyre.

Këngëtarja e cila së fundmi ka blerë një shtëpi pranë asaj të Kim dhe Kanye,  nuk dëshiron që të darkojë me çiftin.

Edhe pse 28-vjeçarja është një fanse e “Keeping Up With The Kardashians”,  refuzoi ftesën e Kris Jenner për të darkuar bashkë me familjen. Sipas një burimi të brendshëm,  60-vjeçarja kishte menduar, se do të ishte gjesti i duhur, që Kim dhe Kanye t’i jepnin një ftesë mirëseardhjeje Adele, pasi bleu shtëpi pranë tyre, por duket se kjo e fundit  “nuk shitet” me këtë ide.

Megjithatë këngëtarja nuk e ka përjashtuar mundësinë  për të darkuar një herë tjetër pasi  ky lloj reality show nuk bën për të.